35 СРЕЩИ В ПЪРВИЯ ДЕН НА ШАМПИОНАТА

  • БЪЛГАРСКА КОНФЕДЕРАЦИЯ ПО КИКБОКС И МУАЙ ТАЙ С КАРДИНАЛНИ ПРОМЕНИ В РЪКОВОДСТВОТО

    На 06.04.2019г. в сградата на Министерството на младежта и спорта в гр. София се проведе отчетно-изборно събрание на Българска конфедерация по кикбокс и муай тай.

  • СЕДЕМ ЗЛАТНИ МЕДАЛА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ НАЦИОНАЛИ ПО МУАЙ ТАЙ В ТАЙЛАНД

    Българският национален отбор по муай тай повтори отличното си представяне от миналата година на световното първенство по муай тай за мъже и жени. Седем българи се окичиха със златни медали, а двама останаха със сребро.

  • БАХЧЕВАНОВ И ПИТБУЛА СА НОВИЯ ТАНДЕМ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА В КИКБОКСА

    Станислав Бахчеванов – Председател и треньор на СК „Йорк“ е новият селекционер по кикбокс към Българска конфедерация по кикбокс и муай тай. Владимир Вълев-Питбула ще работи с него в екип при избора

    1383280_10151633352465974_2021836901_n

    35 срещи в първия ден на шампионата по кик бокс във всички рингови стилове които организира БККБМТ. Главния съдия Руско Турманов даде началото точно в десет в зала „Младост“ в гр. Бургас. Домакините от СК „СамураЙ“ с председател Николай Рачев са се погрижили за стриктната организация на състезанието и всичко започна както бе предвидено. Ето и срещите за днес

    № КАТ. ЧЕРВЕН ЪГЪЛ СИН ЪГЪЛ РЕЗ.
    1 К-1 БОРИСЛАВ ПЛАМЕНОВ                ПАВЕЛ ВОДЕНИЧАРОВ
    М – 75 КГ. СК“ШУМЕНСКА КРЕПОСТ“ – ШУМЕН ТИМ – ВАРНА
    2 ЛК АНТОНИ ЛЕФТЕРОВ КИРИЛ ИВАНОВ
    М – 81 КГ. АЯКС – БУРГАС СК“ДЖЕТ“ – ВАРНА
    3 К-1 ИВАН КОСТАДИНОВ МАКО КЕДЖЕЖЯН
    М- 75 КГ. АРМЕЕЦ – СОФИЯ ЛЕОН КОМБА – ПЛОВДИВ
    4 ЛК ТЕОДОР НИКОЛОВ СИМЕОН ЖЕЛЯЗКОВ
    ЮМВ – 57 КГ. СКОРПИОН – ПЛЕВЕН ИНТЕР – БУРГАС
    5 ЛК СТАНИСЛАВ ЦАНОВ ДРАГОМИР ГЕОРГИЕВ
    ЮМВ – 57 КГ. СКОРПИОН – ПЛЕВЕН БОИЛ – ВАРНА
    6 ЛК СТАНИСЛАВ МИЛЕВ НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ
    М-81 КГ. АЯКС – БУРГАС ИККЕН – СОФИЯ
    7 ЛК ТОДОР ДИКЛИЧ НИКОЛА АРГИРОВ
    М-86 КГ. КИОКУШИН – ГАБРОВО БОИЛ – ВАРНА
    8 ЛК НИКОЛА АНДОНОВ БОЖИДАР КИСЬОВ
    М – 75 КГ. ФУРИОЗО – БАЛЧИК АЯКС – БУРГАС
    9 ЛК ДИМИТЪР ИВАНОВ ХАРИС КЛЕАНТУС
    М – 71 КГ. СК“ШУМЕНСКА КРЕПОСТ“ – ШУМЕН ВАКИЗАШИ – ВАРНА
    10 ЛК ПАВЕЛ НИКОЛАЕВ КРАСИМИР ЦАНКОВ
    М – 57 КГ. ФАЙТ – СЕВЛИЕВО КОЗЛОДУЙ – КОЗЛОДУЙ
    11 ЛК КРУМ ПАШОВ ЕРТАН КЕРИМ
    ЮСВ – 75 КГ. ЛУКОЙЛ – НЕФТОХИМИК – БУРГАС СК“ШУМЕНСКА КРЕПОСТ“ – ШУМЕН
    12 ЛК ГЕОРГИ ТОДОРОВ МАРТИН СТЕФАНОВ
    ЮСВ – 57 КГ. СЕВЛИЕВО СЕВЛИЕВО
    13 ФК ЕДУАРД АЛЕКСАНЯН ТОДОР ПЕТКОВ
    ЮСВ – 81 КГ. СК“ДЖЕТ“ – ВАРНА ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМИК – БУРГАС
    14 ФК ГАЛИН СТОЯНОВ КРИСТИЯН ЛАЛЕВ
    М – 67 КГ. СК“БОИЛ“ – ВАРНА КОЗЛОДУЙ – КОЗЛОДУЙ
    15 ФК НЕЛИН ШОПОВ СИМЕОН СТОЯНОВ
    ЮМВ – 67 КГ ТАНГРА – СВИЛЕНГРАД ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМИК – БУРГАС
    16 ЛК ХРИСТОМИР РАНЧЕВ 1
    М- 81 КГ. ХАРА – СТАРА ЗАГОРА
    17 ЛК АЛИ НИХАТ ВАСИЛ СИМЕОНОВ
    ЮМВ – 81 КГ. СК“ШУМЕНСКА КРЕПОСТ“ – ШУМЕН ФУРИОЗО – БАЛЧИК
    18 ЛК ДМИТРИЙ ЛИПКО ДЕНИСЛАВ ДИМИТРОВ
    ЮМВ – 71 КГ. ЛУКОЙЛ – НЕФТОХИМИК – БУРГАС СК“БОИЛ“ – ВАРНА
    19 К-1 ЕВГЕНИЙ СЛАВЧЕВ БЕРК ТОСПАКОВ
    ЮСВ – 57 КГ. ФАВОРИТ – ДИМИТРОВГРАД ДРИЙМ – ВАРНА
    20 К-1 КРИСТИЯН КОРУНЧЕВ КОСТАДИН КРЪСТЕВ
    ЮСВ – 71 КГ. АЯКС – БУРГАС ЛЕОН КОМБА – ПЛОВДИВ
    21 К-1 МИХАИЛ МИНЧЕВ 1
    М – 75 КГ. ПРАЙД ЕНД ГЛОРИ – НОВА ЗАГОРА
    22 ФК МАРИЯН МИЛАНОВ 13
    ЮСВ – 81 КГ. ЛУКОЙЛ – НЕФТОХИМИК – БУРГАС
    23 ФК АЛЕКСАНДЪР СТОИЛОВ КРЪСТЬО ДОЙЧИНОВ
    М -71 КГ. СК“БОИЛ“ – ВАРНА БУНСОНГ – ПЛОВДИВ
    24 ФК ИЛИЯ БОРИСОВ САВА ГЕОРГИЕВ
    М – 75 КГ. ВОКИЛ – ВАРНА СК“ШУМЕНСКА КРЕПОСТ“ – ШУМЕН
    25 ФК БОРИСЛАВ МОМЧИЛОВ 14
    М – 67 КГ. СКОРПИОН – ПЛЕВЕН
    26 ФК ИВЕЛИН ИВАНОВ 15
    ЮМВ – 67 КГ ДРИЙМ – ВАРНА
    27 ФК МИХАЕЛ СТЕФАНОВ РАДОСЛАВ КОСТОВ
    ЮМВ – 63,5 КГ. СК“ШУМЕНСКА КРЕПОСТ“ – ШУМЕН СК“БОИЛ“ – ВАРНА
    28 ЛК ИНА ИВАНОВА ПОЛИНА ГАЛИНОВА
    ДМВ – 60 КГ. ФУРИОЗО – БАЛЧИК СК“ШУМЕНСКА КРЕПОСТ“ – ШУМЕН
    29 ЛК ИВАН ИВАНОВ ХРИСТИЯН МАНОЛОВ
    ЮСВ – 86 КГ. СК“ШУМЕНСКА КРЕПОСТ“ – ШУМЕН ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМИК – БУРГАС
    30 ЛК КАЛИН ВАЙОВ 17
    ЮСВ – 81 КГ. АРМЕЕЦ – СОФИЯ
    31 ЛК НИКОЛАЙ МИЛЕНОВ 18
    ЮМВ – 71 КГ. СК“ШУМЕНСКА КРЕПОСТ“ – ШУМЕН
    32 ЛК КРАСИМИР КОСТАДИНОВ ДЕЯН МИХАЙЛОВ
    ЮМВ – 63,5 КГ. СК“БОИЛ“ – ВАРНА СК“ВИТАЛИКА“-МОНТАНА
    33 ЛК РОСЕН КАЛЧЕВ ВЕЛИСЛАВ НИКОЛОВ
    ЮМВ – 60 КГ. СК“БОИЛ“ – ВАРНА СК“ВОКИЛ“ – ВАРНА
    34 ЛК КРИСТИЯН ЙОРДАНОВ ТЕОДОР ХРИСТОВ
    ЮМВ – 48 КГ. СК“БОИЛ“ – ВАРНА СК“БОИЛ“ – ВАРНА
    35 ЛК 4 5
    ЮМВ – 57 КГ.