Приключи държавното първенство по кикбокс в Стара Загора 2018

• БЪЛГАРСКА КОНФЕДЕРАЦИЯ ПО КИКБОКС И МУАЙ ТАЙ С КАРДИНАЛНИ ПРОМЕНИ В РЪКОВОДСТВОТО

На 06.04.2019г. в сградата на Министерството на младежта и спорта в гр. София се проведе отчетно-изборно събрание на Българска конфедерация по кикбокс и муай тай.

• СЕДЕМ ЗЛАТНИ МЕДАЛА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ НАЦИОНАЛИ ПО МУАЙ ТАЙ В ТАЙЛАНД

Българският национален отбор по муай тай повтори отличното си представяне от миналата година на световното първенство по муай тай за мъже и жени. Седем българи се окичиха със златни медали, а двама останаха със сребро.

• БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛ ПО КИКБОКС Е № 1 В ТУРЦИЯ

Живко Гюров е определен за най-техничен състезател в категорията до 51кг. на провелия се 4ти интернационален отворен шампионат „Европейска купа“ в Анталия

Преди броени минути приключи поредното държавно първенство по кикбокс – стилове К-1 и Фул контакт състояло се в гр. Стара Загора.
    Над 20 спортни клуба от цяла България премериха сили в това вълнуващо състезание противопоставило едни от най-добрите играчи в България.
    31947192_2238548516157033_6695081268243070976_n
    Впечатление направиха доста от младите таланти, които с нищо не отстъпиха на по-големите и опитни бойци.
    На Фул Контакт комплексен шампион стана СК „Иккен“ София, а на К-1 шампион стана СК „ТИМ“ Варна.
    Приза за най-техниче състезател се даде на Иван Кръстанов, за най-перспективен на Виктор Иванов.
    Впечатление направи големия интерес към състезанието ни, което беше през двата състезателни дни.

Благодарим и на местния клуб, който се погрижи за доброто и безпроблемно домакинство в лицето на СК „Глори Про Тийм“ и разбира се в лицето на БККБМТ.
    Благодарим и на всички състезатели и треньори, които взеха участие и ще Ви очакваме идната седмица в гр. Габрово!